Bezpečnost práce - BOZP

Každá společnost je povinna správně plnit všechny zákonem stanovené požadavky dle platného zákoníku práce č. 309/2006 Sb v oblasti BOZP.

Při nesplnění těchto povinnosti Vám nehrozí jen rizika ohrožující lidské zdraví, ale také nemalé sankce u kontrol ze státních orgánů, které plnění těchto povinnosti důkladně kontrolují.

Vstupní audit BOZP

Náš auditor Vám v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci zajistí profesionální vstupní audit na míru Vaší společnosti:

  • Zajistíme Vám povinné kategorizace prací.
  • Zajistíme Vám povinné dokumentace BOZP.
  • Zajistíme Vám povinné řízení a prevenci rizik.
  • Zajistíme Vám povinné poskytnutí první pomoci.
  • Zajistíme Vám povinné ochranné pracovní prostředky.
  • Zajistíme Vám povinné školení v oblasti BOZP u všech zaměstnanců.
  • Zajistíme Vám povinné provádění kontrolní činnosti BOZP, tím správným způsobem.

Vstupní Audit slouží tedy nejen k zajištění bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, ale především ke zjištění všech nedostatků v této oblasti, spolu s navržením nápravných opatření.

Školení BOZP

Každý zaměstnavatel musí zajistit nejen vstupní, ale i pravidelné školení***, které by se měli provádět **minimálně jednou za 2 roky.

Dle platné předpisu (ZP § 103 odst. 2 a 3) je zaměstnavatel povinen zajistit školení v oblasti BOZP pro každého zaměstnance.

Pro koho je povinné školení BOZP?

Naši odborní školitelé, provádí samotné školení vždy na profesionální úrovni tak, aby bylo srozumitelné pro všechny zúčastněné.

  • Zajišťujeme profesionální školení v oblasti BOZP pro vedoucí zaměstnance.
  • Zajišťujeme profesionální školení v oblasti BOZP pro zaměstnance.

Odborná školení

Odborná školení zajišťujeme u určitých činností dle profese, které slouží k získání platného oprávnění, které je povinné k vykonávaní dané pracovní pozice.

Povinné školení řidičů referentských vozidel.

Povinné školení řidičů manipulačních a stavebních strojů.

Povinné školení zaměstnanců při práci ve výškách.

Profesionálové v komplexním zajištění BOZP

Naše společnost Energom projekty a.s, Vám díky odborně proškoleným koordinátorům, auditorům a specialistům v oblasti BOZP poskytne to nejlepší řešení pro splnění všech požadavku dle platné zákoníku v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace